Vlada Srbije proglasila 2. novembar 2024. danom žalosti

Vlada Srbije proglasila je subotu danom žalosti zbog tragedije koja se danas dogodila u Novom Sadu. Za dan žalosti proglašen je drugi novembar u odluci koju je potpisao premijer Srbije Miloš Vučević. Podsetimo, danas se na železničkoj stanici srušio deo nadstrešnice, prilikom čega je poginulo najmanje osmoro ljudi a za mnogima se još uvek traga … Nastavi sa čitanjem Vlada Srbije proglasila 2. novembar 2024. danom žalosti