Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se na Andrićevom vencu sa ambasadorima Kvinte (SAD, Velika Britanija, Francuska, Nemačka, Italija), kao i sa šefom delegacije Evropske unije, javlja RTS.
Sastanku Vučića sa ambasadorima Kvinte prisustvovali su ministar odbrane Miloš Vučević i načelnik Generalštaba Vojske Srbije Milan Mojsilović.
Predviđeno je da se Vučić u 11 časova sastane i sa ambasadorom Ruske Federacije Aleksandrom Bocan-Harčenkom, a u 12 časova sa ambasadorkom NR Kine Čen Bo.




