VESTIcovid19Srpske sredine na KiM: Jedno lice preminulo, još 192 zaraženih u 24h

Srpske sredine na KiM: Jedno lice preminulo, još 192 zaraženih u 24h

U poslednja 24h, od posledica kovida 19, u Kosovskoj Mitrovici, preminulo je jedno lice, dok su od 282 testirane, 192 osobe bile pozitivne na koronavirus.

Kako je saopšteno iz Kriznog štaba opštine Kosovska Mirovica, najviše novoobolelih u srpskim sredinama na Kosovu i Metohiji, evidentirano je u Kosovskoj Mitrovici (71). Slede Zvečan (51), Gračanica (29), Leposavić /21), Prilužje (13), Zubin Potok (4) i Štrpce (3).

Virus je trenutno aktivan u 997 slučajeva.

Od početka pandemije virus je potvrđen kod 9.742 pacijenta, a od posledica oboljenja, preminulo je 196 ljudi.

Preuzimanje i objavljivanje tekstova sa portala gorazdevac.com nije dozvoljeno bez navođenja izvora. Hvala na poštovanju etike novinarske profesije.
Pec
broken clouds
23.9 ° C
23.9 °
23.9 °
77%
0.6m/s
68%
Sre
22 °
Čet
26 °
Pet
19 °
Sub
19 °
Ned
23 °

Najčitanije

Povezani članci