Gradonačelnik Peći Gazmend Muhadžeri sa saradnicima primio je danas na sastanku odbojkaški klub „Peć“, koji je osvojio Kup Kosova 2021-2022.
Predsednik Muhadžeri čestitao je odbojkaškom klubu „Peć“ na postignutim uspesima, a posebno im sezahvalio što su Kup Kosova doneli u Peć, saopšteno je iz opštine.
Takođe, odbojkaški klub „Peć“ zahvalio se predsedniku Muhadžeriju na kontinuiranoj podršci, jer svi ovi uspesi nebi bili mogući bez podrške opštine.




