VESTIU Peći održana dvodnevna radionica za mlade novinare i studente

U Peći održana dvodnevna radionica za mlade novinare i studente

U Peći je 03.07-04.07 održana raadionica za mlade novinare i studente iz redova srpske, albanske i bošnjačke zajednice.

Predavač na ovoj radionici bio je medijski ekspert Ilir Gaši, koji je učesnicima radionice pomogao da shvate značaj i ulogu novinarstva.

Pored novinarstva, učesnici su imali priliku da pričaju, razmene mišljenje i saznaju mnoge druge stvari koj su ih zanimale.

Tokom ove dvodnevne radionice učesnici su se bavili različitim temama kao što je položaj lokalnih medija i novinara u današnjem vremenu, izazovima sa kojima se mediji susreću kao što je bezbednost novinara, pritisak na medije i finansijska izdržljivost.

Radionici je prisustvovalo devet novinara i studenata iz srpske, bošnjačke i albanske zajednce.

Disklejmer EJA 1920x768 1 696x278 1

Preuzimanje i objavljivanje tekstova sa portala gorazdevac.com nije dozvoljeno bez navođenja izvora. Hvala na poštovanju etike novinarske profesije.
Pec
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
92 %
1.4kmh
100 %
Uto
9 °
Sre
9 °
Čet
13 °
Pet
13 °
Sub
17 °

Najčitanije

Povezani članci