VESTIOd Bistrice do Jarinja: Svečlja i Aljiju u poseti policijskim službenicima na...

Od Bistrice do Jarinja: Svečlja i Aljiju u poseti policijskim službenicima na dočeku Nove godine

Kosovski ministar unutrašnjih poslova, Dželjalj Svečlja, i ministar životne sredine, prostornog planiranja i infrastrukture, Liburn Aljiu, proveli su novogodišnju noć na maršruti od Bistrice do Jarinja.

„Pored sigurnosti naših građana, ovi službenici se takođe brinu o bezbednosti naše granice sa Srbijom. Njihova posvećenost, kao i posvećenost svih naših policajaca, omogućila je da završimo izazovnu, ali uspešnu i još jaču godinu“, istakao je Svečlja.

„Ministar Aljiu je takođe izrazio zahvalnost svim funkcionalerima koji su tokom prazničnog perioda ostali na svojim radnim mestima, daleko od svojih porodica, kako bi obezbedili sigurnost svih građana. Njihova požrtvovanost omogućila je uspešan završetak godine, zahvaljujući trudu svih policijskih službenika.“

U ovom posebnom trenutku, ministri su svim građanima, bez obzira na to gde se nalaze, poželeli zdravlje, blagostanje i sreću u Novoj 2025. godini.

Preuzimanje i objavljivanje tekstova sa portala gorazdevac.com nije dozvoljeno bez navođenja izvora. Hvala na poštovanju etike novinarske profesije.
Pec
clear sky
4.2 ° C
4.2 °
4.2 °
51 %
1.8kmh
0 %
Pet
14 °
Sub
15 °
Ned
13 °
Pon
16 °
Uto
12 °

Najčitanije

Povezani članci