VESTISPORTOdbojkaški klub „Peć“ pobednik Kupa Kosova 2021-2022

Odbojkaški klub „Peć“ pobednik Kupa Kosova 2021-2022

Gradonačelnik Peći Gazmend Muhadžeri sa saradnicima primio je danas na sastanku odbojkaški klub „Peć“, koji je osvojio Kup Kosova 2021-2022.

Predsednik Muhadžeri čestitao je odbojkaškom klubu „Peć“ na postignutim uspesima, a posebno im sezahvalio što su Kup Kosova doneli u Peć, saopšteno je iz opštine.

Takođe, odbojkaški klub „Peć“ zahvalio se predsedniku Muhadžeriju na kontinuiranoj podršci, jer svi ovi uspesi nebi bili mogući bez podrške opštine.

Preuzimanje i objavljivanje tekstova sa portala gorazdevac.com nije dozvoljeno bez navođenja izvora. Hvala na poštovanju etike novinarske profesije.
Pec
clear sky
25 ° C
25 °
25 °
66%
1.2m/s
10%
Pon
29 °
Uto
27 °
Sre
27 °
Čet
27 °
Pet
29 °

Najčitanije

Povezani članci