VESTIMilunu Milenkoviću produžen pritvor za još dva meseca

Milunu Milenkoviću produžen pritvor za još dva meseca

Milunu Milenkoviću produžen je pritvor za dalja dva meseca, potvrdio je za Radio Mitrovica sever njegov advokat Predrag Miljković.

Miljković je najavio da će danas uložiti žalbu na ovu odluku.

„Stiglo je rešenje o produženju pritvora za još dva meseca, dakle do 12. maja. Pritvor je produžen pod istim uslovima kao i prošli put“ rekao je Miljković.

Milenković je uhapšen 13. juna u Severnoj Mitrovici, i od tada se nalazi u pritvorskoj jedinici visokog rizika u Grdovcu kod Podujeva. Njemu se stavlja na teret “učešće u incidentu ispred kancelarije Opštinske izborne komisije u Severnoj Mitrovici” i u sukobu demonstranata i KFOR-a u Zvečanu.

Preuzimanje i objavljivanje tekstova sa portala gorazdevac.com nije dozvoljeno bez navođenja izvora. Hvala na poštovanju etike novinarske profesije.
Pec
overcast clouds
17.8 ° C
17.8 °
17.8 °
65 %
2.6kmh
91 %
Pet
16 °
Sub
17 °
Ned
17 °
Pon
15 °
Uto
10 °

Najčitanije

Povezani članci