Studenti Univerziteta u Prištini sa privremenim sedištem u Kosovskoj Mitrovici organizuju skup „15 minuta tišine“, koji će se održati ispred Spomenika knezu Lazaru.
Okupljanje je zakazano za 11.52 časova, simbolično u vreme kada je 1. novembra došlo do nesreće u kojoj je stradalo 15 ljudi.
Ovo je četvrta akcija „15 minuta tišine“ u Kosovskoj Mitrovici, a treća u organizaciji studenata Prištinskog univerziteta.
Prethodna okupljanja održavana su ispred Filozofskog fakulteta, dok će ovaj put studenti odati počast nastradalima na novoj lokaciji,na šetalištu, ispred Spomenika knezu Lazaru.




