VESTIkosovoPočeli vanredni parlamentarni izbori na Kosovu

Počeli vanredni parlamentarni izbori na Kosovu

Vanredni parlamentarni izbori na Kosovu održavaju se danas, a glasanje protiče u mirnoj atmosferi. Građani imaju priliku da ostvare svoje biračko pravo na redovno otvorenim biračkim mestima.

U Goraždevcu je na biračkom spisku evidentirano ukupno 1.622 glasača. Prema podacima sa biračkog mesta, do 10.00 časova glasalo je 30 osoba, što ukazuje na slabiju izlaznost u ranim jutarnjim satima. Očekuje se da će se veći broj birača pojaviti u toku dana, kao što je to bio slučaj i na prethodnim izborima.

Biračko mesto u Goraždevcu otvoreno je na vreme, u skladu sa izbornim procedurama. Do sada nisu zabeležene nikakve nepravilnosti niti incidenti, a glasanje protiče bez zastoja. Nadležni apeluju na građane da iskoriste svoje pravo glasa i doprinesu demokratskom procesu.

Glasanje se u Goraždevcu održava u prostorijama Osnovne škole „Janko Jovićević“.

Preuzimanje i objavljivanje tekstova sa portala gorazdevac.com nije dozvoljeno bez navođenja izvora. Hvala na poštovanju etike novinarske profesije.
Pec
overcast clouds
12.3 ° C
12.3 °
12.3 °
95 %
0.2kmh
100 %
Sre
12 °
Čet
11 °
Pet
10 °
Sub
12 °
Ned
14 °

Najčitanije

Povezani članci