VESTIkosovoPočelo saslušanje članova Centra za brojanje glasova u Drenici zbog zloupotreba na...

Počelo saslušanje članova Centra za brojanje glasova u Drenici zbog zloupotreba na izborima

Saslušanja se sprovode u vezi sa sumnjama na zloupotrebe tokom procesa brojanja glasova političkih subjekata, tokom parlamentarnih izbora na Kosovu.

Osnovno tužilaštvo u Prištini, u koordinaciji sa Kosovskom policijom, započelo je danas ispitivanje članova Centra za brojanje glasova u Drenici.

Kako je saopšteno iz Tužilaštva, ispitivanje se vrši u cilju razjašnjenja svih okolnosti vezanih za moguće nezakonitosti koje su se mogle desiti tokom brojanja glasova političkih subjekata.

Tužilaštvo je naglasilo da će, u saradnji sa policijom, preduzeti sve zakonske i istražne mere kako bi se potpuno razjasnile sve činjenice.

O svim daljim dešavanjima u ovoj istrazi, javnost će biti blagovremeno obaveštena, zaključuje se u saopštenju.

Preuzimanje i objavljivanje tekstova sa portala gorazdevac.com nije dozvoljeno bez navođenja izvora. Hvala na poštovanju etike novinarske profesije.
Pec
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
79 %
1.6kmh
100 %
Sre
15 °
Čet
10 °
Pet
10 °
Sub
12 °
Ned
14 °

Najčitanije

Povezani članci