VESTISPORTMitrovički karatisti osvojili dve bronzane medalje na takmičenju u Beogradu

Mitrovički karatisti osvojili dve bronzane medalje na takmičenju u Beogradu

Omladinski karate klub „Kosovska Mitrovica“, okitio se sa dve bronzane medalje na takmičenju „Trofej Srbije – beogradski pobednik“.

Bronzu su osvojili Stefan Timotijević i Mateja Anđelković, navodi se u objavi mitrovičkog karate kluba na društvenoj mreži Facebook, a prenosi Radio Kontakt plus.

Turnir je održan juče u Hali sportova „Ranko Žeravica“ na Novom Beogradu.

Organizatori takmičenja su Karate federacija Srbije i Beogradski karate savez.

Preuzimanje i objavljivanje tekstova sa portala gorazdevac.com nije dozvoljeno bez navođenja izvora. Hvala na poštovanju etike novinarske profesije.
Pec
clear sky
20.6 ° C
20.6 °
20.6 °
70%
2m/s
0%
Ned
32 °
Pon
33 °
Uto
33 °
Sre
30 °
Čet
25 °

Najčitanije

Povezani članci