VESTIsaopštenjaPolicija sprečila nelegalnu auto trku

Policija sprečila nelegalnu auto trku

Regionalna jedinica za drumski saobraćaj u Peći nastavlja preventivnu borbu sa nelegalnim radnjama na putevima.

Dana 09.11.2024.godine, na putu Peć-Priština (selo Lješane) sprečena je nelegalna auto trka, navodi se u saopštenju Regionalne jedinice policije u Peći.

„Dvojici učesnika ovih auto trka izrečene su kazne  od četiri stotine (400) evra, četiri (4) negativna boda i  deset (10) meseci mere zabrane“, stoji u saopštenju.

„Regionalna jedinica policije u Peći nastaviće sa dodatnim aktivnostima na sprečavanju nesreća na putu“, piše u saopšenju.

„Apelujemo na građane da poštuju zakon, da poštuju znake u saobraćaju kako bismo imali normalan protok saobraćaja i kako bismo sprečili saobraćajne nezgode“, navodi se u saopštenju Regionalne jedinice policije u Peći.

Preuzimanje i objavljivanje tekstova sa portala gorazdevac.com nije dozvoljeno bez navođenja izvora. Hvala na poštovanju etike novinarske profesije.
Pec
scattered clouds
24.4 ° C
24.4 °
24.4 °
45%
2.4m/s
50%
Sre
24 °
Čet
34 °
Pet
36 °
Sub
36 °
Ned
33 °

Najčitanije

Povezani članci