VESTIObustavljena istraga protiv Stanojevića i Radojevića u Prizrenu

Obustavljena istraga protiv Stanojevića i Radojevića u Prizrenu

Lazar Stanojević i Stefan Radojević su aprila ove godine bili privedeni u Prizrenu zbog sumnje da su se lažno predstavljali kao službena lica.

„Ovo je korektan potez postupajućeg tužioca, sasvim u skladu sa stavovima mene i moje koleginice Jovane Filipović“, rekao je advokat Dejan A. Vasić, branilac Lazara Stanojevića.

On je podsetio da su dvojica srpskih policajaca koji su bili u poseti prizrenskoj Bogosloviji zbog privođenja „doživeli neprijatnost, provevši dve noći u policijskom zadržavanju, uz veliki zabrinutost njihovih porodica“.

„Nadam se da ovaj događaj neće odvratiti Lazara i Stefana od njihovih tradicionalnih dolazaka na Kosovo u posetu manastirima zadnje nedelje pred Vaskrs“, zaključio je advokat Vasić.

Preuzimanje i objavljivanje tekstova sa portala gorazdevac.com nije dozvoljeno bez navođenja izvora. Hvala na poštovanju etike novinarske profesije.
IZVOR:Kim
Pec
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1.5kmh
96 %
Sub
14 °
Ned
17 °
Pon
17 °
Uto
18 °
Sre
14 °

Najčitanije

Povezani članci