VESTIZaplenjene sumnjive novčanice od 200 evra na prelazu Brnjak

Zaplenjene sumnjive novčanice od 200 evra na prelazu Brnjak

Na administrativnom prelazu Brnjak danas su pripadnici Kosovske policije zaplenili četiri novčanice od po 200 evra za koje se sumnja da su falsifikovane.

Prema informacijama policije, novac je pronađen kod državljanina Srbije koji je upravljao vozilom sa srpskim registarskim tablicama. Slučaj je otkriven tokom detaljne kontrole na drugoj liniji, kada su službenici prilikom pregleda vozila uočili sporne novčanice.

Nakon dodatne provere i korišćenja specijalizovane opreme, policija je izrazila sumnju u autentičnost pronađenog novca.

Po nalogu nadležnog tužioca, osumnjičeni i zaplenjene novčanice prosleđeni su Direkciji za ekonomski kriminal u Severnoj Mitrovici, gde će biti sprovedene dalje istražne radnje u skladu sa nadležnostima.

 

Preuzimanje i objavljivanje tekstova sa portala gorazdevac.com nije dozvoljeno bez navođenja izvora. Hvala na poštovanju etike novinarske profesije.
Pec
overcast clouds
17.8 ° C
17.8 °
17.8 °
70 %
1.1kmh
90 %
Uto
17 °
Sre
19 °
Čet
9 °
Pet
10 °
Sub
13 °

Najčitanije

Povezani članci