VESTIPreminula jedna od pacijenata teško povređenih u nesreći u Novom Sadu

Preminula jedna od pacijenata teško povređenih u nesreći u Novom Sadu

Jedna od troje pacijenata teško povređenih usled obrušavanja nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu preminula je danas u 15 časova u Kliničkom centru Vojvodine, rekla je za Tanjug v.d. direktora Kliničkog centra Vojvodine dr Vesna Turkulov.

„U pitanju je pacijentkinja sa najtežim povredama. Petnaesta žrtva nesreće koja se desila u Novom Sadu 1. novembra. Uprkos borbi lekara i naporima, došlo je do smrtnog ishoda“, rekla je Turkulov.

Ona je dodala i da su bile u pitanju povrede koje su od samog početka opasne po život.

„Doktori nastavljaju borbu za život dvoje drugih teško povređenih“, rekla je dr Vesna.

Sada je broj žrtava pada nadstrešnice u Novom Sadu porastao na 15.

Istraga o slučaju pada nadstrešnice je u toku a tužilaštvo je do sada saslušalo 71 osobu.

Preuzimanje i objavljivanje tekstova sa portala gorazdevac.com nije dozvoljeno bez navođenja izvora. Hvala na poštovanju etike novinarske profesije.
Pec
clear sky
26.3 ° C
26.3 °
26.3 °
59%
2.4m/s
10%
Sre
26 °
Čet
28 °
Pet
29 °
Sub
31 °
Ned
32 °

Najčitanije

Povezani članci