VESTIlokalne vestiNa stadionu u Istoku navijači Trepče zapalili srpsku zastavu

Na stadionu u Istoku navijači Trepče zapalili srpsku zastavu

Fudbalski klubovi Istok i Trepča odigrali su danas međusobni duel koji su obeležili različiti incidenti, među kojima i paljenje srpske zastave na tribini.

Utakmica je odigrana na stadionu Demuš Mavraj u Istoku na čijim tribinama je u jednom trenutku meča zapaljena srpska zastava. Zastavu su zapalili navijači Trepče.

Meč je završen rezultatom 1:1 a obeležio ga je i incident na kraju utakmice kada su nakon gola Istoka za izjednačenje gostujući fudbaleri i stručni štab protestvovali kod sudije.

Zatim je usledilo i koškanje pored terena a veći incident sprečila je kosovska policija.

Snimci ovih incidenata objavljeni su na Fejsbuk stranici „Istogu Sot“.

Preuzimanje i objavljivanje tekstova sa portala gorazdevac.com nije dozvoljeno bez navođenja izvora. Hvala na poštovanju etike novinarske profesije.
Pec
clear sky
20.2 ° C
20.2 °
20.2 °
58%
3.5m/s
0%
Sub
31 °
Ned
32 °
Pon
33 °
Uto
33 °
Sre
24 °

Najčitanije

Povezani članci