VESTIkosovoPavle Dakić: Žalosno što se stradanje dece u Goraždevcu iskorištava za...

Pavle Dakić: Žalosno što se stradanje dece u Goraždevcu iskorištava za promociju politike

Brat od strica Panta Dakića, dečaka ubijenog na reci Bistrici u Goraždevcu izjavio je da je žalosno što političari dolaze na Parastos stradaloj deci u Goraždevcu samo da se slikaju. On je novinarima rekao da porodice stradalih i ranjenih na Bistrici niko i nikada ne obilazi barem da pita kako su i naglasio da predstavnici Srba ne pomažu, ni na koji način, da se istraga nastavi kako bi se pronašli počinioci ovog zločina.

Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Marko Đurić je nakon polaganja venca na spomenik NATO žrtvama i deci stradaloj na Pećkoj Bistrici izjavio novinarima da će obići grobove stradalih Ivana Jovovića i Panta Dakića što na kraju nije učinio.

Preuzimanje i objavljivanje tekstova sa portala gorazdevac.com nije dozvoljeno bez navođenja izvora. Hvala na poštovanju etike novinarske profesije.
Pec
clear sky
26.8 ° C
26.8 °
26.8 °
61 %
0.7kmh
10 %
Čet
27 °
Pet
26 °
Sub
25 °
Ned
25 °
Pon
27 °

Najčitanije

Povezani članci