VESTIlokalne vestiSvečano otvorena nova zgrada umetničke škole u Peći

Svečano otvorena nova zgrada umetničke škole u Peći

U organizaciji direkcije srednje škole primenjenih umetnosti organizovano je svečano otvaranje novog objekta Umetničke škole “Odise Paskali” u ​​Peći.

Projekta su podržali Ministarstvo prosvete i Opštine Peć. Ceremoniji otvaranja prisustvovali su istaknute ličnosti među kojima predsednik opštine Peć, iz Ministarstva prosvete, predstavnici KFOR-a, predstavnici iz Ambasada, Rektor univerziteta Hadži Zeka u Peći, direktori škola, predstavnici partnerskih preduzećima, učenici, roditelji i nastavnici.

Prisutne je pozdravio predsednik saveta učenika, predsednik veća roditelja. Iatlijanski pukovnik KFOR-a Ivan Marote uručio je donaciju u vidu kompijutera za učenike škole. Koordinator kvaliteta kurseva Kastriot Blakaj podelio je zahvalnice onima koji su doprineli izgradnji škole.

Umetnička škola jedna je od nastarijih škola u opštini Peć.

Preuzimanje i objavljivanje tekstova sa portala gorazdevac.com nije dozvoljeno bez navođenja izvora. Hvala na poštovanju etike novinarske profesije.
Pec
clear sky
21.8 ° C
21.8 °
21.8 °
56%
3.7m/s
0%
Pet
22 °
Sub
31 °
Ned
32 °
Pon
33 °
Uto
33 °

Najčitanije

Povezani članci